
| Chatbox |
| Winterfell |
| I got a rating feather for 25 mush and sold it for 50 :/ I didn't know they were valuable |
| Enigma |
| @Larce Aw. I personally wouldn't sell for under 5 apples for each wolf, they're so much work to grow. 1.7k can be made within two floors of explore using the same wolf |
| Larceny |
| Enigma- Just what I can haha. I am on the grind to make my customs when I can. I have already bought myself 5 den spaces with them too |
| Quests |
| Alliance Battles |
| Challenges |
![]() | Green Python : +1 |
![]() | Badger : +3 |
![]() | Snapping Turtle : +1 |
| Chatbox |
| Winterfell |
| I got a rating feather for 25 mush and sold it for 50 :/ I didn't know they were valuable |
| Enigma |
| @Larce Aw. I personally wouldn't sell for under 5 apples for each wolf, they're so much work to grow. 1.7k can be made within two floors of explore using the same wolf |
| Larceny |
| Enigma- Just what I can haha. I am on the grind to make my customs when I can. I have already bought myself 5 den spaces with them too |