Chatbox |
Caeruleum |
payday is every day you manage to get 500 mush from both slither and pong <3 |
Phantom Fangs |
I would honestly suggest you save mush and explore, and earn lots of mush. Breeding and then selling pups, or selling event currency, moonflowers, or bone fragments. That’s basically what I’ve been doing. |
Smarties |
Aqua There is no payday in WP. What people are talking about is real payday. You can buy apples for IRL money. |
Broken Archangel |
My pay day is this Tuesday and ive given my self $100 budget for wolf play XD I wasnt ro make customa and buy premiums XD |
Caeruleum |
you can always post an ad in sales that youre buying x apples for y mush ^^ boycott barter apples until prices come down :D |
Phantom Fangs |
I’ve seen a forum from a verrrryyy long time ago that sold apples for 700 mush, but I’m pretty sure it’s closed. |
Smarties |
Aqua Generally speaking, an apple is worth 1,000 mush per. Sometimes they sell for a little less and sometimes a little more. It really depends who’s selling them and who’s buying them. |
Quests |
Alliance Battles |
Challenges |
![]() | Mountain Lion : 0 |
![]() | Alligator : -1 |
![]() | Death Adder : +2 |
Chatbox |
Caeruleum |
payday is every day you manage to get 500 mush from both slither and pong <3 |
Phantom Fangs |
I would honestly suggest you save mush and explore, and earn lots of mush. Breeding and then selling pups, or selling event currency, moonflowers, or bone fragments. That’s basically what I’ve been doing. |
Smarties |
Aqua There is no payday in WP. What people are talking about is real payday. You can buy apples for IRL money. |
Broken Archangel |
My pay day is this Tuesday and ive given my self $100 budget for wolf play XD I wasnt ro make customa and buy premiums XD |
Caeruleum |
you can always post an ad in sales that youre buying x apples for y mush ^^ boycott barter apples until prices come down :D |
Phantom Fangs |
I’ve seen a forum from a verrrryyy long time ago that sold apples for 700 mush, but I’m pretty sure it’s closed. |
Smarties |
Aqua Generally speaking, an apple is worth 1,000 mush per. Sometimes they sell for a little less and sometimes a little more. It really depends who’s selling them and who’s buying them. |
Den Of |
| |||||||||||||||
![]()
|
Pack Happiness | 0 |
| ||
This pack is intent on exploring the world. 0 Comments |
| ||
| ||
| ||
| ||
| ||
|
| ||
Find Bloody Fangs in explore by defeating the Werewolves!. The more you collect, the more prizes you can buy! |